Helaas geen camping meer op terrein van ’t Geertje
Kosten workshops en mogelijkheden
voor maaltijden en overnachting
Het basisbedrag voor het weekend is € 180,–. Dit is voor de workshops, de twee lunches op zaterdag en zondag, het avondeten van zaterdag en de koffie/thee die door ons zelf wordt gezet. Drank kun je zelf meenemen.
Let op! Dit bedrag is exclusief overnachtingskosten en ontbijt. Overnachting moet je zelf regelen.
Dat geldt ook voor het ontbijt: meld bij ons of je daaraan wilt deelnemen.
Wijzelf zijn als op vrijdagavond aanwezig en vertrekken op maandagochtend. Je kunt dus ook al op vrijdag je bivak opslaan. De zolder van ’t Geertje staat dan ook al tot onze beschikking voor de voorpret. Bij voldoende belangstelling zal Eduard daar een speciale voorstelling geven.
Hier de diverse aanvullende mogelijkheden voor overnachting en ontbijt:
- Linksonder Hoeve Berg en rechtsboven Camping Rustdam. Beiden een half lopen of 7 minuten met de (vouw)fiets.
- Overnachten op het terrein van de boerderij is helaas niet meer mogelijk: de campingweide wordt extra uitloopruimte voor het vee en de hutjes worden stallen.
- Wel is er op loopafstand (een half uur, grotendeels langs een schilderieke route) de Hoeve Rustdam. Dat is een camping met een vriendelijke bedrijfsleiding. Twee tenten zou ik eventueel kunnen uitlenen.
- Een luxere mogelijkheid (dus ook qua prijs) is Boerderij Berg – ook op een half uur loopafstand, maar dan de andere kant op.
- Ontbijt op de boerderij kost € 15,–.
- Onze docente en Quirina overnachten in het Natuurhuisje, dat vlakbij de boerderij ligt. Eduard past daar niet meer bij en slaapt in de koeienstal op de benedenverdieping. Op de bovenverdieping (de lesruimte) is in principe ook plaats om een luchtbedje uit te spreiden, maar een lichte stallucht en pauwengerucht zul je op de koop toe moeten nemen. Het is wel kosteloos. Een wasbak en een toilet zijn wel aanwezig.
Regel hier zelf je overnachting:
INSCHRIJVEN WORKSHOPS, LUNCH en DINER
Annulering en restitutie:
Wilt u annuleren, dan kunnen wij u tegemoet komen tot het moment dat de we financiële verplichtingen zijn aangegaan met de docent of de accommodatie. Daarom gelden de volgende restitutieregels:
- tot 4 weken voor aanvang van de cursus: restitutie van het volledige bedrag minus 10,
- administratiekosten,
- van 4 tot 2 weken voor aanvang van de cursus: 50% van het bedrag
- na 2 weken voor aanvang van de cursus is helaas geen restitutie meer mogelijk.
- Het is alleen na goed overleg vooraf mogelijk om bij annulering een plaatsvervanger mee te laten doen.
X sluit