Hier een aardige foto-impressie van het Doorslaande Tongen weekend. Deze foto’s hier zijn details uit de video, die ik heb gemaakt van de akkoordenkaraoke, die Mieke heeft bedacht voor de eindpresentatie.
Uit de foto’s en video’s kun je mogelijk de conclusie trekken, dat Doorslaanden Tongen een soort wisseltonig familiegebeuren is. Dat is inmiddels inderdaad zo, maar elke ‘nieuwe’ harmonicaspeler wordt met open armen bij dit familiefeest ontvangen. Houdt dus deze website in de gaten.
Eindpresentatie met een van akkoorden voorziene ‘These Days’ van Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen. Alle deelnemers geslaagd!(video: Eduard Bekker)Hier meer foto’s van het weekend. Ze zijn geschoten door Lia, die ook veel heeft gefilmd.
Klik op een foto voor een vergroting.
Vervolgens kun je bladeren met ’t scrollwieltje of de pijltjestoetsen.