De HarmonicahoekGilbert van Hoeke
van Dijke - Rotterdam' WIDTH='154' HEIGHT='112' BORDER='0'>
Hier ben je:
 Hier staat niets. Home   Hier staat niets. Archief    Hier staat niets. 2011     Hier staat niets. Pete Grassby
zweverink.gif Toon_Sileon.gif Berend_Kok.gif casa_nuova.gif
Teller

Britse harmonicaspeler voor één avond in Den Haag.

Pete Grassby tijdens het huisconcert.
[Klik op de afbeelding voor groter]

Wij kenden deze man niet. Maar nu wel. Pete Grassby zorgde op 10 december voor een aangename, authentieke, Haagse folkavond met veel muziek en typisch Britse humor.

zaterdag 10 december 2011

Hij was op doorreis nog speciaal langs gekomen voor een huisconcert bij een dame, die wel vaker angelsaksen in haar huiskamer laat musiceren. Dit keer begeleidde hij zich behalve over met dulcimer (niet de hommelversie, maar meer een hakkebord) en gitaar ook met zijn Ierse Cairdin in DG gestemd. Voor ‘JingleBells’ pakte hij een oude ukkepukhohner uit dertiger jaren van de vorige eeuw.

Dit alles in de intieme sfeer van een Haagse huiskamer. Folk in Den Haag blijft toch iets bijzonders!

Ook de jamsessie hierna was gezellig: tal van instrumenten werden tevoorschijn gehaald. En zo onstond de sfeer van een Ierse of Schote folkpub !




|

Terug Terug   |  Terug Blader terug   |  Terug Blader verder