De Harmonicahoek
Hier ben je:
 Hier staat niets. Home   Hier staat niets. Archief    Hier staat niets. 2001     Hier staat niets. Archief 2001 - Impressies
Berend_Kok.gif zweverink.gif Toon_Sileon.gif casa_nuova.gif
Teller
 Twee kanten van de   r (trekzak‑)wereld verenigd 
Frits Fitton (l) van Rocky River Bush Band (Australië) concertinend naast Gert-Jan Kamphorst uit Amsterdam (met DN T-shirt).

Tijdens de Botterdagen op 18 en 19 augustus in Almere legde fotografe Lia uit Eindhoven deze twee balgende heren vast. Frits Fitton (l) van Rocky River Bush Band die normaal vertoeft aan het andere eind van de wereld in Zuid-Australië, trekt hier aan de English concertina, terwijl Gert-Jan Kamphorst uit Amsterdam (met DN T-shirt) het op zijn G/C-tje van Karel van der Leeuw houdt.

zaterdag 18 augustus 2001

Slechts tien trekzakkers gaven op zaterdag gehoor aan de oproep het botter-evenement op te luisteren met hun muziek, maar dankzij de dominianen viel er toch nog een klein internationaal shanty-gebeuren van te maken. Mogelijk is de lage toeloop te wijten geweest aan de eerste keer dat de trekharmonikaspelers werden uitgenodigd voor dit evenement.


|

Terug Terug   |  Terug Blader terug   |  Terug Blader verder